Motoryzacja
Pierwszym miejscem, gdzie masz kontakt ze sprężyną gazową jest z pewnością twój samochód. Otwórz maskę lub bagażnik a odkryjesz, że tym przedmiotem, utrzymującym je w pozycji otwartej, jest sprężyna gazowa. Sprężyny gazowe tracą po latach swoje ciśnienie i muszą zostań wymienione. SpringMasters jest w stanie dostarczyć odpowiednik dla sprężyny gazowej każdej marki samochodu. Dla maniaków tuningu samochodowego wśród nas: dostarczamy chromowane sprężyny gazowe dla sportowego wyglądu takie jak sprężyny gazowe do drzwi skrzydłowych typu:  lamborghini i gullwing doors.

Wszystkie sprężyny gazowe z wyjątkiem amortyzatorów mogą być wyposażone w wentyl. Wentyl umożliwia dostosowanie odpowiedniej siły w sprężynie gazowej. Staje się on bardzo poręczny zwłaszcza w prototypach, gdy dokładne ciśnienie nie zostało jeszcze określone.

Do zamontowania sprężyn gazowych proponujemy zastosowanie naszych zakończeń i mocowań. SpringMasters posiada szeroki wybór pozycji w magazynie z których można wybrać odpowiednie.

 

 

 

automotive
supported browsers:
De SpringMasters website ondersteunt alle gangbare browsers