Łóżka opalające-solaria
Solaria stały się bardzo popularne we wczesnych latach 90-tych. Ale jak powiedziano: nic nie trwa wiecznie. Możesz odkryć, że twoje sprężyny gazowe najprawdopodobniej potrzebują odpowiedników. Oznacza to, że nadszedł czas zadzwonić do SpringMasters. Możemy dostarczyć odpowiedniki sprężyn gazowych dla największych marek solariów jak: Alisun, Hapro, Philips, Palm Beach, Ultra Sun, Sunvision, Brown Skin i Gerlo. Tak więc, jeśli potrzebujesz nowych sprężyn gazowych w swoich łóżkach opalających skontaktuj się z nami w SpringMasters i zacznij na nowo cieszyć się swoim solarium.

Wszystkie sprężyny gazowe z wyjątkiem amortyzatorów mogą być wyposażone w wentyl. Wentyl umożliwia dostosowanie odpowiedniej siły w sprężynie gazowej. Staje się on bardzo poręczny zwłaszcza w prototypach, gdy dokładne ciśnienie nie zostało jeszcze określone.

Do zamontowania sprężyn gazowych proponujemy zastosowanie naszych zakończeń i mocowań. SpringMasters posiada szeroki wybór pozycji w magazynie z których można wybrać odpowiednie.

 

 

 

 

automotive
supported browsers:
De SpringMasters website ondersteunt alle gangbare browsers